Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Çağla Tuğaltay’ı kim öldürdü? Müge Anlı’da diğer katil aranıyor, Şaver Cindi cinayeti çözüldü!

Müge Anlı programında son dakika yaşanan gelişmeler doğrultusunda cinayet olayları peşpeşe çözülüyor. Katillerin korkulu rüyası haline gelen programda bir katilin daha kim olduğu belli olmak üzere… Polisin de dikkatle takip ettiği Müge Anlı'da diğer katil aranıyor! İzleyicilerin ise son günlerde en çok merak ettiği olaylar içinde Çağla Tuğaltay adlı genç kızın durumu var. Çağla Tuğaltay, 5 Haziran 2000 tarihinde Şişli'de öldürüldüğü tespit edilmişti. Talihsiz genç kızın katili 2000 yılından bugüne halen aranıyor. Bu olaylara seyirci ise geçtiğimiz gün Müge Anlı canlı yayınında şahit olmuştu. Genç kızın annesi Müge Anlı’ya tüm detayları aktarmıştı. Öte yandan, Şaver Cindi cinayeti ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı Tatlı Sert programında gündeme gelmişti. Şaver Cindi cinayeti çözüldü! En çok merak edilen soru ise Çağla Tuğaltay'ı kim öldürdü? Çağla Tuğaltay katili kim, belli oldu mu?

Çağla Tuğaltay’ı kim öldürdü? Müge Anlı’da diğer katil aranıyor, Şaver Cindi cinayeti çözüldü!

Müge Anlı izleyicilerinin son günlerde en çok merak ettiği konular arasında Çağla Tuğaltay isimli genç kızın yaşadıkları yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı programında tüm Türkiye Çağla Tuğaltay adlı kızın başına gelenlere şahit olmuştu. Müge Anlı programına katılan genç kızın annesi bildiği tüm detayları Anlı’ya aktardı. Anlatılanlar karşısına şok olan izleyiciler şimdi genç kızın katilinin kim olduğunu merak ediyor. Katillerin korkulu rüyasına dönüşen Müge Anlı programı, bir olayın daha çözülmesine vesile oldu. Son dakika canlı yayında yaşananlar sonrası, Şaver Cindi cinayeti çözüldü! Şaver Cindi cinayeti Müge Anlı Tatlı Sert programında gündem olmuştu. Ayrıca Çağla Tuğaltay katili halen aranıyor. Peki, Çağla Tuğaltay’ı kim öldürdü? Çağla Tuğaltay katili kim, belli oldu mu?

ŞAVER CİNDİ CİNAYETİ ÇÖZÜLDÜ!

Son dakika haberine göre Samsun’da 2017 yılında diri diri yakılan ve tedavi gördüğü hastanede 10 gün sonra hayatını kaybeden yaşlı kadının cinayet zanlısı akrabası Bursa’da şüphe üzerine durdurulan araçta gözaltına alındı. Şaver Cindi cinayeti ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı Tatlı Sert programında gündeme gelmiş, canlı yayında anlatılanlar kan dondurmuştu. SAMSUN’un Kavak ilçesinde 2017 yılında evinde çıkan yangında yaşamını yitiren Şaver Cindi’nin (79), cinayet zanlısı Fikret C. (52), oğullarını ziyarete geldiği Bursa’da yakalandı. Gözaltına alınan şüpheli, cinayet suçlamasını kabul etmedi.

Fikret C., gazetecilerin Şaver Cindi cinayeti ile ilgili sorularına, “Ben yapmadım. Yapsam ben gelmem. Üzerime iftira atılıyor. Düşmanı başka yerde arasın. İddiaları kabul etmiyorum. Yapmadım diyorum” şeklinde yanıt verdi. Fikret C.’nin emniyetteki işlemleri ise devam ediyor.

ÇAĞLA TUĞALTAY’I KİM ÖLDÜRDÜ? KATİLİ BELLİ OLDU MU?

İzleyicilerin ise son günlerde en çok merak ettiği olaylar içinde Çağla Tuğaltay adlı genç kızın durumu var. Çağla Tuğaltay, 5 Haziran 2000 tarihinde Şişli’de öldürüldüğü tespit edilmişti. Talihsiz genç kızın katili 2000 yılından bugüne halen aranıyor. Bu olaylara seyirci ise geçtiğimiz gün Müge Anlı canlı yayınında şahit olmuştu. Genç kızın annesi Müge Anlı’ya tüm detayları aktarmıştı. Öte yandan, Şaver Cindi cinayeti çözüldü! En çok merak edilen soru ise Çağla Tuğaltay’ı kim öldürdü?

Müge Anlı’nın programında işlenen Çağla Tuğaltay olayı ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Konu ile ilgili gelen ayrıntıları canlı yayında Müge Anlı açıkladı.

ÇAĞLA TUĞALTAY CİNAYETİ SON DURUM

15 yaşındaki Çağla boğazı kesilmiş bir şekilde ölü bulunmuştu. Vahşice işlenen cinayetin ardından Çağla’nın annesi kızının katilinin bulunması için Müge Anlı’ya başvurdu. Müge Anlı canlı yayında son dakika gelişmesini aktardı. Müge Anlı’ya gelen ihbardaki şüpheliden kan örneği alındı. Çağla Tuğaltay cinayetinde sonuç bekleniyor.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri