Son Dakika

Söz 59. bölüm önizleme yayınlandı: Bu gördüğün toprakların hepsi benim!

Ekranların sevilen dizisi Söz 59. bölüm ön izleme yayınlandı. Nisan'ın da temas halinde olduğu Sami'nin yanına tekrar uğrayan Yavuz, "Bana bak, ben bir Türk evladıyım, bu gördüğün toprakların hepsi benim." diyerek gözdağı verir.

Söz 59. bölüm önizleme yayınlandı: Bu gördüğün toprakların hepsi benim!

Star TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Söz 59. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Yavuz, Nisan'ın da temas halinde olduğu Sami'nin yanına tekrar uğrar ve "Bir şey çıktı mı?" diye sorar. Sami, “Bir adam varmış, ölmüş. Ama ne hikmetse sonradan tekrar dirilmiş. Bu adam burnunu olur olmaz işlere sokuyormuş. Yaşımın tecrübelerine göre diyorum ki, bu adam daha fazla yaşamaz gibi geliyor.” diyerek Yavuz’u tehdit ediyor. Yavuz ise, "Bana bak, ben bir Türk evladıyım, bu gördüğün toprakların hepsi benim." sözleriyle Sami'ye gözdağı verir.

İşte Söz 59. bölüm ön izleme:

59. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Pazartesi akşamları reytinglerde Çukur ile yarışan Söz dizisinin 59. Bölüm ön izlemesi yayınlandı. Yeni fragmanda Dragan, "İçeride Nadya dışında hiç kimseyi sağ bırakmayacaksınız." diye konuşur. Yavuz ve Kopuk, Dragan ve adamları ile çatışmaya girer. Daha sonra TİM de çatışmaya dahil olur fakat Yavuz'u fark etmezler. 

SİZİ BİR DAHA BURALARDA GÖRMEYECEĞİM

Yavuz Komutan, Savcı Derya'ya öldürmek isteyen saldırganları yakalar ve "Sizi bir daha burada görmeyeceğim. Devletin savcısına kafa tutmayacaksınız." diye konuşur. 

Fragmanın devamında, Keşanlı, aşık olduğu Melisa'yı babasının elinden kurtarmak için harekete geçer. Fakat, Melisa'nın babasının adamları buna engel olur.

KOPUK ÖLECEK Mİ?

Yavuzla birlikte istihbaratta görev yapan vatan sevdalısı Kopuk, Nadya'yı elinden kaçırır. Nadya, Kopuk'a silah doğrultur. 

Peki Kopuk ölecek mi? Yavuz, Dragan'ın hain planlarına karşı nasıl bir yol izleyecek? TİM, Yavuz'un yeni görevini öğrenebilecek mi? 

İşte tüm bu soruların cevabı Pazaryesi günü saat 20.00'de...

SÖZ 58. BÖLÜMDE NELER OLDU?


Başrollerini, Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Burak Sevinç, Görkem Sevindik ve Nihat Altınkaya’nın paylaştığı Söz dizisi, heyecan ve aksiyon dolu 58. bölümü ile izleyicileri ekrana kilitledi. Söz 58. Bölümde, teröristler tarafından pusuya düşürülen TİM, uzun süren çatışmalar sonucunda bölgeden kurtulur ve terör örgütlerine silah, mühimmat akışı sağlayan Behram’ı yakalar.

YAVUZ TİM’İ KURTARIYOR

TİM, Behram’ı istihbarata teslim edeceği sırada Dragan durumu öğrenir ve TİM’i durdurmak için hain bir plan yapar. SİHA’larla TİM’i izleyen Dragan, Yavuz’u arayarak, “Kardeşlerinin kaderi senin elinde. Behram’ı bana verirsen kardeşlerinin yaşamasına izin veririm” diyerek Yavuz’u tehdit eder. Bunun üzerine harekete geçen Yavuz, Kopuk’a ilk görevini verir. TİM’in bulunduğu bölgeye giden Kopuk, Behram’ı alır.

Dragan, Behram’ı beklerken Yavuz’un sürprizi ile karşılaşır. Dragan ile telefonda görüşen Yavuz, “Benim de sana bir sürprizim var.” der ve tam o sırada Dragan’ın TİM’i izlediği SİHA, imha edilir. 

NİSAN NADYA’YI HARCIYOR

TİM’i kurtaran Yavuz, bu kez takas yüzünden Dragan ile karşı karşıya gelir. Bu takasın Nadya üzerinden yapılacağını öğrenen Dragan, Nadya’yı kaybetmemek için tüm adamlarını toplayarak takas yerine gelir.

TİM de Behram operasyonunda bulduğu izleri takip ederek takasın yapılacağı bölgeye gelir. Yavuz, Dragan’ı en büyük zaafı olan Nadya ile köşeye sıkıştırmak isterken TİM de olaya dahil olur. Yavuz ve TİM burun buruna gelir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.