Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor 2020 yarışmacı kadrosu kimler? Survivor 2020 ne zaman başlıyor? Yeni sezon oyuncuları belirleniyor

Survivor 2020 için geri sayım başladı. Yarışmanın başlamasına çok az gün kala takipçiler yarışmacı kadrosu ile ilgili detaylara ulaşmak istiyor. Survivor 2020 yarışmacı kadrosu kimler var konusunda meraklı bekleyiş sürüyor. Özellikle sosyal medya üzerinden Survivor hayranları, “Survivor 2020 ne zaman başlıyor kimler var” sorusuna yapılan paylaşımlarda yanıt arıyor. Konuyla ilgili canlı yayında açıklama yapan Acun Ilıcalı, Survivor yeni sezon başlangıç tarihini duyurmuştu. Peki, Survivor 2020 yarışmacı kadrosu kimler? Survivor 2020 ne zaman başlıyor?

Survivor 2020 yarışmacı kadrosu kimler? Survivor 2020 ne zaman başlıyor? Yeni sezon oyuncuları belirleniyor

Survivor 2020 yarışmacı kadrosu yeni sezonda ünlüler-gönüller şeklinde düzenlenecek. “Survivor 2020 ne zaman başlıyor?” sorusu da yanıt buldu. Canlı yayına katılan TV 8 kanal sahibi Acun Ilıcalı, formatına sahip olduğu Survivor yarışması için başlangıç tarihi vermişti. Ne zaman başlayacağı belirlenen Survivor 2020 oyuncuları da daha çok merak edilip araştırılmaya başlandı.

Sosyal medyada ve TV 8 canlı yayınlarına gelen soruların arasında en çok “Survivor 2020 yarışmacı kadrosu kimler var” sorusu yer alıyor. Yarışmanın takibini sürdüren izleyici kitlesi en çok yeni sezon oyuncuları kimler olduğunu merak ediyor.

Geçen sene Türkiye-Yunanistan olarak düzenlenen Survivor yarışması 2020 yılında Ünlüler-Gönüllüler şeklinde gerçekleşecek. Survivor 2020 yarışmacıları arasında belirlenen ilk isim Ersin Korkut olmuştu. Peki, Survivor 2020 yarışmacı kadrosu kimler? Survivor 2020 ne zaman başlıyor?

ACUN ILICALI TARİH VERDİ: SURVİVOR 2020 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Geçtiğimiz yıl Türkiye-Yunanistan formatında gerçekleşen Survivor 2020 yeni sezona 16 Şubat tarihinde başlayacak.

SURVİVOR 2020 YARIŞMACI KADROSU OYUNCULARI KİMLER BELLİ OLDU MU?

Acun Ilıcalı katıldığı bir canlı yayın programında yaptığı açıklamada survivor 2020 yarışmacı kadrosu için Ersin Korkut ismini açıkladı. Böylelikle 2020 Survivor yarışmacıları için ilk isim netleşmiş oldu. Yeni sezonun diğer oyunları konusunda ise henüz net bir açıklama yapılmadı. TV 8 kanalından alınan bilgiye göre, ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları için seçmeler halen sürmektedir.

SURVİVOR 2020 YARIŞMACISI ERSİN KORKUT KİMDİR?

Survivor 2020 oyuncuları için ilk isim olarak açıklanan Ersin Korkut, Hakkari’de 8 Kasım 1977 yılında doğdu. Babası köy hizmetlerinden emekli, annesi ev hanımı olan Korkut, 5 kardeştirler. İlk ve orta dereceli eğitimini Hakkari’de tamamladıktan sonra aynı şehirde bir süre taksi şoförü olarak çalışan Ersin Korkut, iş bulmak amacıyla 1998 yılında İstanbul’a taşındı. Kendisini tüm Türkiye’ye 2008 yılında yayınlanan “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı TV programı ile daha çok sevdiren Korkut, programın yapımcısı tiyatrocu Yılmaz Erdoğan’ın dayısının oğludur.

Survivor 2020 yarışmacı kadrosu kimler Survivor 2020 ne zaman başlıyor Yeni sezon oyuncuları belirleniyor Ersin Korkut

Ersin Korkut

SURVİVOR BAŞVURU VE SEÇME YERLERİ

Survivor yarışmacısı olmak isteyen vatandaşlar, nereye başvuru yapılacağı konusunda detayları merak ediyor. Survivor yarışmacı olmak için başvuru yapacağınız yer TV 8 Survivor başvuru formu üzerinden gerekli bilgileri doldurmaları gerekiyor. İsteyen vatandaşlar TV 8 Survivor videolu başvuru sayfasından video ile de başvuru yapabilirler. Öte yandan Survivor seçme yerleri konusunda son seçimler 12 Ocak tarihinde yapıldı. Bunun dışında kurumdan tekrar seçme yapılıp yapılmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.