Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

2020 Survivor yarışmacısı Uğur Pektaş neden oyun oynamıyor? Uğur Pektaş sakat mı? Acun açıkladı!

Survivor 2020'yi izleyenler Survivor’da Uğur Pektaş sakat mı? Survivor Uğur neden oyun oynamıyor? sorusuna cevap arıyor. Survivor 2020'de en çok konuşulan isimlerden biri Uğur Pektaş oldu. Yayınlandığı günden itibaren rekor bir yıl başlangıcı yapan Survivor'da Uğur Pektaş'ın oyunlara neden çıkmadığı merak konusu oldu. Peki, Survivor’da Uğur Pektaş sakat mı? İşte detaylar...

2020 Survivor yarışmacısı Uğur Pektaş neden oyun oynamıyor? Uğur Pektaş sakat mı? Acun açıkladı!

Ekranların en heyecanlı yarışması Survivor 2020’deki yarışmacıların son durumları yoğun olarak araştırılıyor. Arka Sokaklar dizisindeki performansıyla başarı bir oyunculuk sergileyen ünlü oyuncu Uğur Pektaş’ın neden oynamadığı seyircilerin gözünden kaçmadı. Yarışmayı yakından edenler, Survivor’da Uğur Pektaş sakat mı? Survivor Uğur neden oyun oynamıyor? sorusuna cevap arıyor. İşte bu soruların cevabı…

Survivor Uğur Pektaş neden oyun oynamıyor?

Alınan bilgilere göre Uğur Pektaş sakatlandı. Hem ailesi hem fan grupları tarafından onaylanan sakatlıkta herhangi bir diskalifiye yok. Uğur Pektaş, Survivor 2020’ye veda mı etti yarışmadan mı çekilir sorusu da yanıt buldu. Uğur Pektaş, edinilen bilgilere göre, dizinden bir sakatlık yaşadı.

ACUN ILICALI AÇIKLADI! 

Konsey’de konuşan Acun Ilıcalı, Uğur Pektaş’ın Survivor’a devam edemeyeceğini söyledi. Acun Ilıcalı, “Arkadaşlar doktorumuz Metin Kuş durumu inceledi. Uğur Pektaş, Survivor’a devam edemeyecek!” dedi.

SURVİVOR 2020 YARIŞMACILARI ÜNLÜLER KADROSU

2020 Survivor yarışmacıları ünlüler kadrosunda yer alan  isimler  şöyle:

Mert Öcal
Şaziye İvegin Üner
Uğur Pektaş
Sercan Yıldırım
Derya Can Göçen
Parviz Abdullayev
Aycan Yanaç
Elif Yıldırım Gören
Tuğba Melis Türk
Ersin Korkut

Uğur Pektaş sakat mı? 2020 Survivor yarışmacısı Uğur Pektaş neden oyun oynamıyor?