Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

TRT EBA TV ilkokul, lise, ortaokul canlı ders programı (3 Haziran 2020) EBA canlı ders izleme bilgileri burada!

TRT EBA TV ilkokul, ortaokul, lise canlı ders programı (3 Haziran 2020) bilgileri bugün de öğrenciler ve veliler tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Corona virüsle mücadele dolayısıyla MEB'in TRT iş birliğiyle faaliyete geçirdiği Uzaktan eğitim sürecinde derslerini internetten takip eden öğrenciler için haftalık ders programları ve 3 Haziran Çarşamba yayın akışı detayları haberimizde olacak. İşte TRT EBA TV ilkokul, lise, ortaokul canlı ders programı (3 Haziran 2020) EBA canlı ders izlemöe bilgileri burada! Bu haftaya ait yayın akışı detaylarına da haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.

TRT EBA TV ilkokul, lise, ortaokul canlı ders programı (3 Haziran 2020) EBA canlı ders izleme bilgileri burada!

Türkiye’de 10 Mart 2020’den bu yana alınan Corona virüsle mücadele tedbirleri doğrultusunda okulların kapatılmasıyla eğitimlerini uzaktan sürdüren öğrenciler, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) canlı ders yayınına, faaliyete geçtiği 23 Mart’tan itibaren yoğun ilgi gösteriyor. Uzaktan eğitim programı kapsamında her gün canlı yayında anlatılan dersler, günün farklı saatlerinde de tekrar yayınlarıyla yeniden izlenerek eksikler telafi edilebiliyor. EBA canlı ders programını internetten takip etmek isteyen öğrenciler için TRT EBA TV ilkokul, lise, ortaokul canlı ders programı (3 Haziran 2020) EBA canlı ders izleme bilgileri burada! ( 1 / 5 Haziran 2020 ) yayın ve bağlantı bilgilerine haberimizin içeriğinde  erişebilirsiniz!..

TRT EBA TV ilkokul, lise, ortaokul canlı ders programı (3 Haziran 2020) EBA canlı ders izleme bilgileri burada!

TRT EBA TV ilkokul, lise, ortaokul canlı ders izleme programında dersler üç kanal üzerinden takip edilebiliyor. TRT EBA TV canlı ders yayınlarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

1 / 5 Haziran EBA CANLI DERS PROGRAMI LİSTELERİ

Corona virüs tedbirleri kapsamında uygulanmaya devam edilen uzaktan eğitim döneminde öğrenciler, EBA TV’den ve eba.gov.tr internet sayfası üzerinden EBA TV yayın akışını takip ederek, kendi sınıflarına ait ders anlatımlarını, o haftanın hangi gününde ve saatinde yapılacağını öğrenerek ve kendileri için belirlenen saat aralıklarında ders yayınını takip edebileceklerdir.

EBA canlı ders ( 1 / 5 Haziran 2020 ) ilkokul, ortaokul ve lise ders programları şöyle;

TRT EBA TV İLKOKUL CANLI DERS İZLE

İlkokul 1.2.3.4. sınıf canlı ders programı ( 1 / 5 Haziran)

TRT EBA TV ilkokul, lise, ortaokul canlı ders programı (3 Haziran 2020) EBA canlı ders izle! ilkokul

TRT EBA TV ORTAOKUL CANLI DERS İZLE

Ortaokul 5.6.7.8. sınıf EBA canlı ders programı ( 1 / 5 Haziran )

TRT EBA TV ilkokul, lise, ortaokul canlı ders programı (3 Haziran 2020) EBA canlı ders izle! ortaokul

TRT EBA TV LİSE CANLI DERS İZLE

Lise 9.10.11.12. sınıf canlı ders programı ( 1 / 5 Haziran)

TRT EBA TV ilkokul, lise, ortaokul canlı ders programı (3 Haziran 2020) EBA canlı ders izle! lise