Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Türk Telekom internet kullanılamıyor hatası ne zamana kadar devam edecek?

Türk Telekom internet kullanılamıyor hatası ne zamana kadar devam edecek? sorusu Türkiye’de gündem oldu. Herhangi bir internet sitesine erişmekte sorun yaşayan yüzbinlerce internet kullanıcısı "Türk Telekom internet kullanılamıyor hatası"nın ne zaman düzeleceğini merak ediyor. Mobil olarak internetini kullanan vatandaşlar ise sosyal medya üzerinden bu konunun detaylarını araştırıyor. Peki, Türk Telekom internet kullanılamıyor hatası ne zamana kadar devam edecek? İşte detaylar...

Türk Telekom internet kullanılamıyor hatası ne zamana kadar devam edecek?

Günün en çok araştırılan konularından biride internete erişim problemi oldu. Birçok internet kullanıcısı “Türk Telekom internet kullanılamıyor hatası ne zamana kadar devam edecek?” sorusunu araştırmaya başladı. Konu ile ilgili sosyal medya üzerinden paylaşım yapan kullanıcılar Türk Telekom internet kullanılamıyor hatasının ne zaman düzeleceğini de merak ediyor. Peki Türk Telekom internet kullanılamıyor hatası ne zamana kadar devam edecek? İşte tüm detaylar…

Pratik Çözüm, ADSL müşterilerinin ADSL bağlantılarıyla ilgili problemlerini kendi kendilerine çözebilecekleri, yaşadıkları sorunla ilgili yönlendirmeler yardımıyla problem kaynağını tespit edebilecekleri ÜCRETSİZ bir uygulamadır. Müşterinin bilgisayar ve modem ayarlarıyla ilgili sorunlarını otomatik olarak tespit eder ve kolayca uygulanabilecek adımlarla bağlantı sorunu için etkin ve kolay çözümler sunar.

SORUN TÜRK TELEKOM KAYNAKLI

Birçok kullanıcı Google servislerinin çöktüğünü zannediyor. Fakat sorun Türk Telekom’dan kaynaklı olduğu belirtiliyor. Başka servisleri kullanan kullanıcılar ise herhangi bir sorun yaşamıyor.

Türk Telekom kullanıcılarının hem mobil hem de sabit internet hatlarında sıkıntılar yaşayan kullanıcılar, sosyal medyadan gelişmeleri aktarmaya devam ediyorlar.

TÜRK TELEKOM İNTERNET KULLANILAMIYOR HATASI NE ZAMANA KADAR DEVAM EDECEK?

Türk Telekom’dan yapılan açıklama şu şekilde:

20 Ocak 2020 Pazartesi günü internet erişiminde yaşanan problemlere dair, Türk Telekom olarak halkımızı ve paydaşlarımızı bilgilendirme sorumluluğumuz çerçevesinde açıklama yapılması gereği doğmuştur.

Söz konusu erişim aksaklıkları, dünyada pek çok kurumun hatta devletlerin maruz kalabildiği ‘Siber Saldırı’ ile ilgili olup, saldırılar bu kez Türk Telekom’un DNS’lerine yönelik yapılmaktadır.

Türk Telekom’un alanında yetkin siber güvenlik uzmanları, saldırıları bertaraf etmek, yurt içi ve yurt dışı internet trafiğini normal seyrinde devam ettirmek için yoğun bir çalışma içerisindedir.

Türkiye’nin en büyük Siber Güvenlik Merkezine sahip olan Türk Telekom’un, gerekli önlemleri alarak, kullanıcılarımızın bu saldırılardan etkilenmemesi için çalışmalarını sürdüğünü kamuoyunun bilgisine sunarız.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri