Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Veysel İpekçi? Güngören Belediyesi ceza verme olayı nedir? Veysel İpekçi nereli?

Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi, belediyede çalışan bir şoföre kendisini görünce ayağa kalkmadığı için ceza verdiği iddia ediliyor. Bu iddianın sosyal medyada gündem olmasının ardından Veysel İpekçi ismi en çok araştırılan isimlerden biri oldu. Peki, Veysel İpekçi kimdir?

Veysel İpekçi? Güngören Belediyesi ceza verme olayı nedir? Veysel İpekçi nereli?

Ak Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner, Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi’nin belediyede çalışan bir şoföre kendisini görünce ayağa kalkmadığı için ceza verdiğini iddia etti.. Bu iddia sonrasında belediye başkan yardımcısı Veysel İpekçi merak konusu oldu. Vatandaşlar Veysel İpekçi’nin kim olduğuna dair araştırma yapmaya başladı. Peki, Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi kimdir? Detaylar haberimizde…

VEYSEL İPEKÇİ KİMDİR?

1982 ‘de Trabzon’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesinde yaptı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümünü bitirdikten sonra AÜ Kamu Yönetimi Bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalında yüksek lisans öğrenimini tamamladı. Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezun Mensup Kültür ve Eğitim Derneği Başkanlığı yaptı. Sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevler yaptı. 2019 yerel seçimlerinde Güngören Belediyesi’ni kazanan AKP’nin ilçe belediye başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri