Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

26 Mart Corona virüsü ölü ve vaka (hasta) sayısı kaç oldu? Fahrettin Koca açıkladı mı?

Çin merkezli koronavirüs (Covid-19) Türkiye ve dünyada can almaya devam ediyor. Türkiye'de koronavirüs ile son bilgileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklıyor. Vatandaşlar corona salgınına dair tüm detayları öğrenmek için Fahrettin Koca'nın açıklamalarına yoğunlaşıyor. Peki, 26 Mart Corona virüsü ölü ve vaka (hasta) sayısı kaç oldu? Fahrettin Koca açıkladı mı? İşte detaylar...

26 Mart Corona virüsü ölü ve vaka (hasta) sayısı kaç oldu? Fahrettin Koca açıkladı mı?

Koronavirüsünden dünyada 500 binden fazla insana tanı koyuldu. 20 binden fazla kişi ise hayatını kaybetti. Türkiye’de son her akşam Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kamuoyuna duyuruyor. Koca, vaka sayılarını ve ölüm oranlarını verirken vatandaşlara da sürekli dışarı çıkmamaları konusunda uyarıda bulunuyor. Peki, 26 Mart Corona virüsü ölü ve vaka (hasta) sayısı kaç oldu? Fahrettin Koca açıkladı mı? Ayrıntılar burada…

FAHRETTİN KOCA SAYILARI AÇIKLAYACAK!

Fahrettin Koca  26 Mart Corona virüsü ölü ve vaka (hasta) sayısını açıklandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, açıklamalarını genelde 22’den sonra sosyal medya hesaplarından yapıyor. Bakan Koca, son rakamları açıkladı.

Koca, “Test sayımız dün 5.035’ti. BUGÜN 7.286 olarak gerçekleşti. 1.196 yeni tanı kondu. Hastalar ve temas çevreleri izole edildi. 16 hastamızı kaybettik. Bu sonuçlarla can kaybımız 75’e, hasta sayımız 3.629’a ulaştı. Sizi ısrarla tedbirleri uygulamaya davet ediyorum.” dedi.