Son Dakika

3’e 5’e bakma bırak git artık

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun koltuk sevdası ve CHP’deki dizayna değindi.
3’e 5’e bakma bırak git artık

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Lapseki ilçesine bağlı Beyçayır köyünü ziyaret etti.

"MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ"

Turan, burada yaptığı konuşmada, "Bizler, bugün söz verip de yarın cayanlardan değiliz. Her daim milletimizin yanındayız. Milletimizin hanesine, köyüne, kasabasına misafir olmak bizler için gururdur, şereftir." ifadelerini kullandı.

"YAHUR İSTENMİYORSUN BIRAK GİT"

CHP'deki kurultay tartışmalarına da değinen Turan, Kılıçdaroğlu’nun meşruiyetinin kalmadığını ifade ederek, partinin yarısının CHP liderini istemediğini belirterek, “Delegelerin yarısı imza vermiş. Sen diyorsun ki ‘Yok iki kişi eksik, yok üç kişi eksik. Yahu istenmiyorsun. Bırak git artık. Bu kadar adam seni istemiyorsa senin partide artık bir karşılığın yoktur. Ama adam bırakıp gitmiyor. Çünkü projeyle gelmiş. Çünkü kaset operasyonuyla gelmiş” dedi. Kılıçdaroğlu geldikten sonra CHP’nin yapısının değiştiğini, CHP’li olmayanların en üst sıraları aldıklarının tespitini yapan Turan, “Çünkü partinin genetiğiyle oynadılar. Milli hassasiyeti olan CHP’lileri tasfiye edip yerli ve milli ne kadar değer varsa hepsine hakaret eden adamları baş tacı yaptılar” diye konuştu.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.