Son Dakika

Adnan Oktar'ın ağabeyi rezaleti savundu!

Adnan Oktar'ın doktor ağabeyi K. Oktar, kardeşi ve grubuna yönelik İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen operasyon sonrası ilk kez konuştu, kedicikleri ve Oktar'ı küstah bir şekilde savundu.
Adnan Oktar'ın ağabeyi rezaleti savundu!

Kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen suç örgütü lideri Adnan Oktar,  11 Temmuz'da düzenlenen operasyonda kaçmaya çalışırken gözaltına alındı ve önceki gün çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

Adnan Oktar'ın doktor ağabeyi K. Oktay, kardeşi ve grubuna yönelik İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen operasyon sonrası ilk kez Habertürk Muhabiri Öznur Karslı'ya konuştu.

REZALETİ SAVUNDU!

Adnan Oktar’la senelerdir görüşmediğini belirten K. Oktar, “Adnan Oktar milliyetçi, çağdaş, laik, Atatürkçü bir delikanlı. İslam'da neden modernlik olmasın? Kızların hepsi namuslu, dürüst, çağdaş, yüksekokulu dereceyle bitirmiş, Türkiye'nin en kaliteli hanımları bunlar. Daha ne isteniyor? 1999'daki gibi komplo kuruluyor, yine ‘pardon' denecek?" ifadelerini kullandı.

OPERASYONA "İFTİRA VE KOMPLO" DEDİ!

Adnan Oktar'ın ağabeyi K. Oktar, "Suç işlemek amacıyla örgüt kurma", "çocuğun cinsel istismarı", "nitelikli cinsel saldırı", "şantaj", "mal varlığı değerlerini yurt dışına çıkarma" ve "cebir, şiddet ve tehdit kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" suçlarından Adnan Oktar ve 168 kişinin tutuklandığı operasyon hakkında skandal bir şekilde, "iftira ve komplo" yorumunda bulundu.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.