Son Dakika

Adnan Oktar'ın yardımcısı aranıyor

İstanbul Emniyeti, Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik operasyon ile 235 kişiyi gözaltına aldı. Ancak operasyon sürerken; Oktar'ın yardımcısı olduğu ortaya çıkan Tarkan Yavaş, belinde silahıyla kaçmayı başardı. Polis şimdi her yerde onu arıyor.

Adnan Oktar'ın yardımcısı aranıyor

Suç Örgütü lideri Adnan Oktar'ın 2 numarası Tarkan Yavaş aranıyor. Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik operasyon esnasında kaçan Yavaş'ın hakkında birçok suçlama bulunurken; bunlardan biri de "çocuk istismarı" suçu olarak dikkat çekiyor.

ÇOCUK İSTİSMARI DA VAR
Sabah erken saatlerde başlatılan operasyon ile başta Adnan Oktar olmak üzere 235 kişi gözaltına alındı. Ancak Oktar'ın yardımcısı Tarkan Yavaş'ın operasyon sürerken; kaçmayı başardı. Yavaş'ın "çocuğa cinsel istismar" da dahil birçok suçtan arandığı ortaya çıktı.

'SİLAHLI' OLARAK KAÇTI
Bilim Araştırma Vakfı'nın eski Başkanı olan Tarkan Yavaş'ın, küçük yaşta kız çocuğuna cinsel istismar, dolandırıcılık ve uluslararası ajanlık başta olmak üzere tam 20 suçtan sabıka dosyası bulunuyor. Operasyon sırasında kaçan Yavaş'ın "silahlı" olduğu öğrenildi.

Haber Merkezi

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.