Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

AK Parti’nin iktidarını 3 tosun kurban ederek kutladı

AK Parti'nin iktidarını 3 tosun kurban ederek kutladı

İş adamı Sait Kaptan,  26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti’nin tek başına iktidar olmasının ardından 3 tosun kurban etti. 

1 Kasım’daki seçimde AK Parti’nin tek başına iktidar olması durumunda 3 tosunu kurban etme adağında bulunan Kaptan, sonuçların açıklanmasının ardından adağını yerine getirerek tosunları kentteki bir et kombinasında kestirdi.

Kaptan, gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti’nin iktidara gelmesinin mutluluğunu yaşadığını söyleyerek, “7 Haziran seçimlerinden sonra ülkemizde gördüğümüz sıkıntılar, 1 Kasım’da giderilmiş oldu. Memleketimizin istikrarı ve 78 milyon insanın huzur ve refahı için 3 kurbanı adak yapmıştım. Allah bu fırsatı verdi. Sadece eli silahlı terörist hariç, 78 milyon insanımız adına adak yaptık, hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Adakların kurban edilmesi sırasında hazır bulunan Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın da hayırlı girişiminden dolayı Kaptan’a teşekkür ederek, ülkenin sıkıntılı bir dönemi geride bıraktığını, seçimlerin ülke için hayırlı olmasını diledi.

Etiketler