Son Dakika

Atatürkçü maskeli FETÖ hesabı!

M. Kemal paylaşımlarıyla “Atatürkçü” pozu veren ve Erdoğan düşmanlığında sınır tanımayan Twitter’daki kacsaatoldu1881 isimli hesabın 15 Temmuz’da FETÖ paylaşımları yaptığı ortaya çıktı.

Atatürkçü maskeli FETÖ hesabı!

Dindar kimliği ve Türk okulu sömürüsüyle yıllarca devletin içine sızan işgalci terör örgütü FETÖ, sosyal medya da barınmak içinde takıye taktiğini kullanıyor. M. Kemal isminin altına saklanarak Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a saldıran @kacsaatoldu1881 isimli Twitter hesabının FETÖ ile bağı ortaya çıktı.

FUAT AVNİ TAKTİĞİ

Söz konusu hesabın, Gölge CIA olarak bilen 15 Temmuz’un planlayıcılarından Stratfor isimli sözde özel istihbarat şirketinin 15 Temmuz gecesi yaptığı yalan haberleri paylaştığı öğrenildi. En çok dikkat çeken paylaşımlar arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 15 Temmuz gecesi kaçtığı yalanı ve darbeyi destekleyen mesajlar bulunuyor. Özellikle, 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında halkın direnişini küçümsemek ve etki ajanlığı yapmak için attığı tweetler ile dikkat çeken Kaç Saat Oldu hesabının kullanıcısının tweetleri sildiği görüldü.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.