Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bahçeli’den teşkilatlara uyarı!

Vahap Söztutan
Bahçeli’den teşkilatlara uyarı!

‘Biz herhangi bir talepte bulunamayız’ diyen Bahçeli, “Ülkücüler liyakat ile kadroda yer alıyorsa, olabilir” dedi. Bahçeli, teşkilatlardan da Cumhurbaşkanı’na “saygı” istedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyeleri ile milletvekillerine seslendi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a saygı gösterilsin istedi. MHP’nin kazandığı tüm belediye başkanlıklarında üretken olmaları talimatı veren Bahçeli, halka hizmet ederken; talep ve isteklerin göz ardı edilmemesi gerektiğini söyledi. AK Parti ve MHP’nin kazandığı belediye kadrolarıyla ilgili ‘Beklentiye girmeyin’ diyen Bahçeli, “Eğer liyakat ile kadrolarda yer bulabiliyorsanız, olabilir” ifadesini kullandı. Cumhur İttifakı’na bir beklenti ile destek vermediklerine dikkat çeken MHP Lideri, “Eğer talebi olanlar varsa, boşuna beklemesinler. Biz; devlet, millet, beka ve terörle mücadele için devletimize destek veriyoruz. Türkiye’nin iyiliğinden başka bir beklentimiz de yoktur” ifadelerini kullandı.

HERKES DİKKAT ETSİN

Cumhur İttifakı’nı bozacak, iki partinin birlikteliğine fitne ve fesat sokacak hiçbir hareket, söz ve davranışta bulunulmamasını isteyen Devlet Bahçeli, “Dikkatli ve özenli olun” dedi. Tuzaklara düşülmemesi konusunda teşkilatlarını uyaran Bahçeli, “Birlik beraberliğimizi koruyalım” uyarısında bulundu. Bahçeli, ittifak ile ilgili, Yerel Seçimler’den önce “Bu ittifak 31 Mart’a kadar devam eder. Seçim sonrası biter” diyenleri yanıltmak zorunda olduklarını anlatan Bahçeli, “İttifak 2023’e kadar devam edecek. Herkes üslubuna dikkat etsin. İttifakı zedeleyecek açıklamalardan, hareketlerden ve tavırlardan uzak durun. Cumhurbaşkanı’na saygıda asla kusur etmeyin” ifadelerini kullandı. Yüzde 52’nin altına düşmediklerini hatırlatan Bahçeli, ittifak olarak hedefi tutturduklarını ve başarılı olduklarını dile getirdi.