Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Baka Akar’dan şehitlerimiz için başsağlığı

Milli Savunma Bakanı Akar, Mersin'in Mut ilçesinde kaza yapan otobüste şehit olan askerlerimiz için başsağlığı ve sabır dileklerinde bulundu.

Baka Akar'dan şehitlerimiz için başsağlığı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Mersin’in Mut ilçesinde askerleri taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu şehit düşen Ulaştırma erler Caner Mayendağı, Mustafa Dağlı, Kerim Arslan ve Samet Çaldır için taziye mesajı yayımladı.

Akar mesajında, “Kahraman şehitlerimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim.” ifadesini kullandı.

AZERBAYCAN’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Azerbaycan Savunma Bakanı Zakir Hasanov, mesajında, Mersin’de askerleri taşıyan otobüsün kaza yapması sonucu kardeş Türk ordusundan hayatını kaybeden ve yaralanan askerler olduğu bilgisini derin üzüntü içinde öğrendiklerini belirtmişti.

Şehit askerlerin aile ve yakınlarına taziye dileklerini sunan, yaralı askerler için de şifa dileyen Zakir Hasanov, mesajında, “Sizin acınız bizim acımızdır” ifadesine yer vermişti.

MERSİN’DE ASKERLERİ TAŞIYAN OTOBÜS DEVRİLDİ: 4 ŞEHİT

Mersin’de askerleri taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu 4 er şehit olmuş, 2 şoför vefat etmiş, 27 kişi yaralanmıştı.

Kaynak : AA