Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bakan Kasapoğlu’ndan kulüplere müjde! 103 milyon TL ödeme alacaklar

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Yayıncı kuruluşla görüşmelerimiz neticesinde kulüplerimiz bugün itibarıyla bir ödeme alacaklar; önümüzdeki hafta da alacaklar." dedi.

Bakan Kasapoğlu’ndan kulüplere müjde! 103 milyon TL ödeme alacaklar

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AA Editör Masası’nda konuşuyor.

Kasapoğlu koronavrüs sürecinde yurtlarda kalan misafirlere ilişkin  “Sadece Türk vatandaşları değil, yabancılar da yurtlarımızda kaldı. 97 ülkeden 77 bin vatandaşı yurtlarımızda ağırladık.”dedi.

KULÜPLERE ÖDEME MÜJDESİ

 “Yayıncı kuruluşla görüşmelerimiz neticesinde kulüplerimiz bugün itibarıyla bir ödeme alacaklar; önümüzdeki hafta da alacaklar.”
“2019’daki başarıları öncü olarak görüyoruz; futboluyla, voleyboluyla. Türk sporu açısından bunu fırsata çevirme olarak görüyoruz.”
“Federasyon seçimleriyle ilgili çalışıyoruz. Hukukçular süreci yürütüyor.(Olimpiyatların ertelenmesi) İlk kez karşılaşılan bir durum.”
“Federasyon başkanının kaç kez seçileceğine dair bir sınır yok. Öyle bir şey olmaz.”
“Gençlerimizi destekliyoruz, rekor bir rakam vereceğiz. 35 milyon lira sivil toplum kuruluşlarımız için destek çağrısına çıkacağız.”
Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri