Son Dakika

Başbakan Yıldırım: PKK’nın başını Kandil’de de ezeceğiz

Terör örgütü PKK'nın sözcülüğünü yaptığı ana muhalefetin karşı çıktığı Kandil operasyonu hakkında konuşan Başbakan Yıldırım, "Şimdi sıra Kandil'de... Orada da başlarını ezeceğiz bu terör gruplarının." dedi.

Başbakan Yıldırım: PKK’nın başını Kandil’de de ezeceğiz

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Bayburt Cumhuriyet Caddesi'nde düzenlenen mitingde konuştu. Başbakan Yıldırım, Bayburt ve Gümüşhane'nin ortak havalimanının temelini attıklarını ifade etti.

KANDİL'DE DE BAŞLARINI EZECEĞİZ

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin karşı çıktığı Kamdil operasyonu hakkında konuşan Başbakan Yıldırım, "Şimdi sıra Kandil'de... Orada da başlarını ezeceğiz bu terör gruplarının." dedi.

MUHALEFETİN YALANLARININ UZUNLUĞU 500 KM'Yİ GEÇTİ

"Bugün 138 yıllık bir hayal olan Ovit Tünelleri açılıyor. İkisinin toplam uzunluğu 28 kilometre." diyen Başbakan Yıldırım, "Türkiye 1 kilometre tünel yapamazken, 15 yılda 400 kilometre tünel yaptık. Bizim tünellerimiz 400 kilometreyi buldu ama bunların yalanlarının uzunluğu 500 kilometreyi geçti. Burada bizi geçtiler, doğrusunu söylemek lazım." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.