Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

BUDO seferleri iptal etti!

BUDO seferleri iptal etti!

BUDO‘nun internet sitesinden yapılan duyuruya göre, Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci) saat 14.00 ve 17.00, İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya) saat 15.30, İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Armutlu (İhlas) saat 15.30 ve Armutlu (İhlas) – Bursa (Mudanya) saat 16.55 seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle programdan kaldırıldı.

BUDO’nun saat 11.00’e kadar olan bazı seferleri de aynı gerekçeyle iptal edilmişti.

İDO DA SEFER İPTALLERİNİ DUYURMUŞTU

Özellikle dün akşam saatlerinden itibaren İstanbul‘da yağmur ve rüzgar etkili olurken, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), Bursa-Armutlu-Yenikapı-Kadıköy, Bandırma- Yenikapı-Bostancı, Bursa-Kadıköy-Yenikapı’nın sabah seferlerinin gerçekleştirilemeyeceğini duyurdu. 

Meteoroloji ve AKOM’dan yapılan uyarı sonrasında İstanbul’da beklenen yağış ve rüzgar, dün akşam saatlerinden itibaren etkisini sürdürüyor. Rüzgar yer yer hız ve şiddetini arttırırken, yağış nedeniyle yollarda su birikintisi oluştu. Şiddetini arttıran rüzgar nedeniyle ağaçların savrulduğu görüldü.

Öte yandan, hava muhalefeti nedeniyle İDO tarafından yapılacak seferlerle ilgili bir açıklama yapıldı. Buna göre, Bursa-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy sabah 08:30 -10:55 seferi, Kadıköy-Yenikapı-Bursa 09:50 seferi, Kadıköy-Yenikapı-Bursa 07:50 seferi ile Bandırma-Yenikapı-Bostancı 07:45 seferlerinin iptal edildiği belirtildi.