Son Dakika

Ceylan Özgül, Oktar Suç Örgütü liderinin kardeşinden şikayetçi oldu

Adnan Oktar Suç Örgütü'nden kaçan Ceylan Özgül, kendisine hakarette bulunduğu iddiasıyla örgütün elebaşı Adnan Oktar'ın kardeşi olan Kenan Oktar'dan şikayetçi oldu.
Ceylan Özgül, Oktar Suç Örgütü liderinin kardeşinden şikayetçi oldu

Adnan Oktar Suç Örgütü'nden 2017 yılında ayrılan Ceylan Özgül, Kenan Oktar hakkındaki şikayet dilekçesini Anadolu Adalet Sarayı Aile İçi Şiddet ve Kadına Karşı Şiddet Suçları Müracaat Bürosu'na sundu.

Şikayet dilekçesinde Özgül, Kenan Oktar'ın, Adnan Oktar'ın kardeşi olduğunu belirtti.

"İNGİLİZ AJANI"

Kenan Oktar'ın Adnan Oktar grubuna yönelik operasyon sonrasında bir kısım medyada ve internet sayfalarında, bu olaylarla ilgili konuşma ve paylaşımlar yaptığını aktaran Özgül, şunları kaydetti:

"Kenan Oktar, bizzat adımı zikrederek benim İngiliz ajanı olduğumu, ben ve benim gibilerin 50 bin lira alarak asılsız şekilde suç uydurduğumuzu, benim hakkımda içinde gizli bilgiler bulunan dosya olduğunu, bu dosyaları ifşa edeceğini söylemektedir."

"ÖRGÜT ÜYESİ OLDUĞU AÇIKTIR"

Ceylan Özgül, Kenan Oktar'ın yaptığı paylaşımlara ve yorumlara ilişkin kayıtları savcılığa sunduğunu belirterek, "Bu şekilde hem sözleri ile hakaret eden hem de elinde gizli dosyalar olduğunu belirterek önceki ifadelerimi değiştirmeye yönelik şantajda bulunan şüpheliden şikayetçiyim. Bu eylemiyle de Oktar örgütünün üyesi olduğu açıktır." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.