Son Dakika

CHP'li Mahmut Tanal'dan "limonlu" protesto

Hükümetin ekonomi politikalarını eleştirmeye çalışan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, meclis kürsüsünde ilginç hareketler yaptı. Tanal, hükümete tepkisini limon sıkarak göstermek isterken şekilden şekle girdi.

CHP'li Mahmut Tanal'dan "limonlu" protesto

Her fırsatta Türkiye'ye çağ atlatacak projelerine karşı çıkan CHP'de İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, hükümetin ekonomi politikalarını eleştirmek isterken  ilginç hareketler yaptı. Tanal, hükümete tepkisini limon sıkarak göstermek isterken şekilden şekle girdi.

"LİMONLU" PROTESTO

Mahmut Tanal, dün Genel Kurul’da görüşülen Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Alacakların Takibinin Başlatılması Usulü Hakkında Kanun Teklifi'nin 22. maddesi üzerine söz aldı.

Meclis kürsüsünde limon sıkmaya başlayan Mahmut Tanal, şu ifadeleri kullandı:

"Yani vatandaş kriz içerisinde, vatandaşı adeta limon gibi sıktınız böyle, limon gibi. Bakın, şu limonu alıyorum, limon gibi sıktınız. Yani buradaki olay, vatandaşı böyle limon gibi sıktınız arkadaşlar. Bu olay telefonlara kadar geldi, internete kadar geldi, bu olay elektrik parasına kadar geldi. Nasıl oluyor?"

 

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.