Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

CHP’yi projesizlikle eleştiren Özhaseki: 5 bin tane projemiz var

Vahap Söztutan
CHP’yi projesizlikle eleştiren Özhaseki: 5 bin tane projemiz var

Cumhur İttifakı’nın ‘Ankara adayı’ Mehmet Özhaseki, AK Parti olarak Ankara’daki ilçeler de dahil olmak üzere tam 5 bin tane projeleri olduğunu açıkladı. Buna karşılık Özhaseki, “CHP’nin de bir adayı var, ben hiçbir projesini duymadım” dedi. Özhaseki vaat ettikleri 5 bin projeyi de yapacaklarını, bunu taahhüt ettiklerini belirterek, “Vatandaşımıza duyduğumuz saygıdan dolayı projelerimizi yazdık ve altına imzayı da attık” ifadesini kullandı. Herkes kesim insanın ve tüm partilerin kader birliği yaptığını vurgulayan Özhaseki, “Ufak tefek farklılıklarla birbirimizi niye boğazlıyoruz? Problemimiz olabilir. Sorunsuz devlet var mı ki? Önemi olan çözümüne ortak irade ortaya koymak” diye konuştu.

“MANSUR BEY EHLİYETSİZ”

Mehmet Özhaseki, Ankara’da 25 aday ile vatandaşların oylarını istediklerini işaret ederek, “Biz ilçelerle birlikte 5 bin proje açıkladık. Bunları yaparız, taahhüdümüzdür. Karşımızda 5 tane de rakip var. Bir tanesinden bile proje yazıp, altını imzaladığını görmedim. CHP’nin bir adayı var ki; üç dönemdir aday; ama daha kendisinden bir proje bile duymadım” diye konuştu. Mehmet

Özhaseki, belediye başkanı olacak kişilerin güler yüzlü ve liyakat sahibi olması gerektiğini belirterek, rakibi Mansur Yavaş’ın somurtkan ve ehliyetsiz olduğunu ima etti. İnsanların doğacağı yeri seçme gibi bir şansı bulunmadığını ifade eden AK Parti ile MHP’nin adayı, “Kayseri’de cami temeli atmaya da cemevi temeli atmaya da gittim” şeklinde konuştu.