Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20 açılım gruplarının temsilcilerini ağırlayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20 açılım gruplarının temsilcilerini ağırlayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda, G-20 açılım gruplarının temsilcileriyle bir araya gelecek. 

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki kabul, bu akşam saat 19.00’da gerçekleştirilecek.

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda, B20, C20, L20, T20, W20 ve Y20’den oluşan 6 açılım grubunun 17 temsilcisiyle buluşacak. 

Antalya’da, 15-16 Kasım tarihlerinde yapılacak G20 zirvesinin ana konu olacağı sofrada yer alacak G20 açılım gruplarının, daha önce kendi toplantılarını yaklaşık 50 ülkeden 500 ila 800 arasında delegenin katılımıyla gerçekleştirdiği belirtildi.

Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda B20 Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Yürütme Kurulu üyeleri Mehmet Büyükekşi ve Nail Olpak, C20’den Başkan Zeynep Bodur Okyay, Meryem Aslan, Çiğdem Nas, L20’den Başkan Ergün Atalay, Mahmut Arslan, T20’den Başkan Güven Sak, Birol Akgün, Burhanettin Duran, W20’den Başkan Gülden Türktan, Sare Aydın Yılmaz, Nilüfer Bulut, Y20’den Başkan Emre Cenker, İbrahim Koca, Nurullah Çağrı Deveci konuk olacak.

Etiketler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!