Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İlgili kurumlarımız tüm tedbirleri almaktadır

Elazığ'da meydana gelen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşların can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumların gerekli tüm tedbirleri aldığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çevre ve Şehircilik, İçişleri ve Sağlık Bakanlarımızı bölgeye gönderdik." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İlgili kurumlarımız tüm tedbirleri almaktadır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ’da meydana gelen ve pek çok ilde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşların can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumların gerekli tüm tedbirleri aldığını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depreme ilişkin paylaşımda bulundu.

“TÜM KURUM VE KURULUŞLARIMIZLA MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ”

Erdoğan, paylaşımında şunları kaydetti:

“Elazığ’da meydana gelen ve pek çok ilimizde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumlarımız gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Çevre ve Şehircilik, İçişleri ve Sağlık Bakanlarımızı bölgeye gönderdik.

Türkiye Cumhurbaşkanı olarak, çalışmaları yakından takip ettiğimizin bilinmesini istiyorum. Başta AFAD ve Kızılay olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımızla milletimizin yanındayız. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum.”

Kaynak : AA