Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan seçim tebriği

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim tebriği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki kişisel hesaplarında, seçime katılan tüm partiler ve vatandaşları ile AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter’daki “@RT_Erdogan” hesabından, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi’nin sonuçlarına dair değerlendirmede bulundu. Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

“1 Kasım seçimlerine katılan tüm partilerimizi ve oylarıyla milli iradenin tecellisini sağlayan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum. 

Tek başına iktidar olan AK Parti’yi, Genel Başkanı ve Başbakan @Ahmet_Davutoğlu kardeşimi kutluyorum. Sandıkta ortaya koyduğu irade ile Türkiye’nin geleceğine, 2023 hedeflerine sahip çıkan milletimizin her bir ferdine teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Twitter’daki kullanıcı adını ekleyerek mesaj gönderdiği Başbakan Davutoğlu da cevap olarak, “Sayın Cumhurbaşkanı, sizden aldığımız bu kutlu davayı daha ileriye taşımaya kararlıyız. 1 Kasım demokrasi zaferi hayırlı olsun” mesajını paylaştı.

Etiketler
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!