Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tanzim satış' açıklaması: Sıra temizlik malzemelerinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sebze meyve fiyatlarını düşürülmesi amacıyla başlatılan 'tanzim satış' uygulamasına temizlik malzemelerinin de dahil edileceğini açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tanzim satış' açıklaması: Sıra temizlik malzemelerinde

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Keçiören Kalaba'da toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasına, sebze ve meyve fiyatlarının düşürülmesi amacıyla başlanan "tanzim satış noktaları"na değinerek başladı. Uygulama sonrası fiyatların neredeyse yarı yarıya düştüğünü vurgulayan Erdoğan, "Bunlarla da kalmayacağız, temizlik malzemelerinde de buna gireceğiz." dedi.

"BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ"

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'ne de değinen Erdoğan, "Mesele belediyecilikse, bu konuda kimse bizim elimize su dökemez, belediyecilik AK Parti'nin işidir." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

"Keçiören'de sandıkları patlatacağız, Mehmet Özhaseki kardeşimizle de büyükşehiri yöneteceğiz. Büyükşehirde Özhaseki, Keçiören'de Altınok kardeşimizle yola devam edeceğiz. Yeter mi? Yetmez. Ankara'nın tüm ilçeleriyle büyükşehirimizi bütünleştireceğiz." 

"CUMHUR İTTİFAKI İLE MEZARA KADAR YÜRÜYECEĞİZ"

"Cumhur İttifakı ile bu yolda yürüyoruz ve yürüyeceğiz. Pazara kadar değil, inşallah mezara kadar yürüyeceğiz." diyen Erdoğan, "Bizim bildiğimiz, tanıdığımız, 17 yıldır içinde yaşadığımız Ankara, aday diye öne sürülen projeyi 31 Mart'tan sonra bir kez daha evine geri gönderecektir." şeklinde konuştu.

"CHP BÖLÜCÜ ÖRGÜTÜN GÜDÜMÜNDEKİ PARTİ İLE İTTİFAK YAPTI"

CHP'nin terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP ile ittifak yaptığını dile getiren, "Nereden mi biliyoruz? Kandil'deki terör baronlarının yaptığı açıklamalardan biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.