Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Denizde Yunan dehşeti! Göçmen botunu batırmaya çalıştılar

Bodrum açıklarında, Yunan sahil güvenliği göçmen botunu batırmaya çalışıltı. Sopalarla dövdükleri göçmenleri silah atışıyla taciz eden Yunanların bu insanlık dışı tutumu, kara bir leke olarak kayda geçti.

Denizde Yunan dehşeti! Göçmen botunu batırmaya çalıştılar

Muğla’nın Bodrum ilçesi açıklarında, Yunan sahil güvenlik unsurları tarafından bulundukları bot batırılmaya çalışılan göçmenler, Türk Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince kurtarıldı. Botun batırılmaya çalışıldığı anlar görüntülendi.

ÖNCE SOPALARLA DÖVÜP SONRA ATEŞ ETTİLER

Yunanistan’a botla geçmek için yola çıkan göçmenlere, Bodrum açıklarında Yunan Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri müdahale etti. Yunan sahil güvenlik unsurları, göçmenlerin bulunduğu lastik botu, önce yanından hızla geçerek batırmaya çalıştı. Daha sonra da yanlarına yaklaşıp, uzun sopalarla göçmenlere vurdu. Yunan sahil güvenlik ekiplerince göçmenlerin yanında havaya ateş açıldığı da görüldü.

TÜRK SAHİL GÜVENLİK EKİPLERİ KURTARDI

Yunan sahil güvenlik unsurlarının göçmenlerin botunu batırmaya çalışması, kameralara anbean yansıdı. Yunanistan’a geçmek için hareket halindeyken denizde zor durumda bırakılan göçmenler, Türk Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından kurtarıldı.