Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Dev kampanyaya Bilal Ekşi’den yanıt: Abi sizi duyduk ve anladık

Dev kampanyaya Bilal Ekşi’den yanıt: Abi sizi duyduk ve anladık

Oyuncu Hasan Kaçan’ın Twitter’dan başlattığı kampanyaya Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi’den cevap geldi.

Oyuncu Kaçan’ın sosyal medya üzerinden başlattığı ve on binlerce kişinin destek verdiği kampanya; Şehit Eren Bülbül’ün hatırasının yaşatılması adına THY’nin filosuna kattığı “Boeing 787-9 Dreamliner”a şehidimizin adının verilmesini kapsıyor. 

Türk Hava Yolları’nın (THY) filosuna kattığı, “rüya uçak” olarak tabir edilen ilk “Boeing 787-9 Dreamliner”, İstanbul Havalimanı’na geldi.

Büyük ses getiren kampanyaya karşı kayıtsız kalmayan THY CEO’su Bilal Ekşi, oyuncu Hasan Kaçan’a Twitter’dan yanıt verdi. 

Kaçan’ın, “Anketinde, başka seçenek olmadığı için 80.000 kişi Göbeklitepe’yi işaretlemiş. Şu an o ankete katılanlar dahil 70.000 kişi #AdıErenOlsun diyor. İlle de 100.000’i geçmek gerekiyorsa onu da yaparız.” paylaşımına yanıt veren Ekşi şu ifadeleri kullandı:

“Müsadeniz ile size Hasan Abi diyeyim.

Hasan Abi, gençliğimizde sizin tiyatrolarınız ile hislenir ve coşardık. Yine gençliği harekete geçirdiniz.

Allah razı olsun Abi sizi duyduk ve anladık. Müsade ederseniz bu anketten sonra değerlendirelim. Kaçan yok.”

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri