Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Diyarbakır’da kağıt toplayan çocuğa tokat atan adam gözaltında!

Diyarbakır’da kağıt toplayan çocuğa tokat atan adam, görüntülerin sosyal medyaya düşmesi üzerine gözaltına alındı.

Diyarbakır’da kağıt toplayan çocuğa tokat atan adam gözaltında!

Diyarbakır’da bir adamın sokakta kağıt toplayan küçük çocuğa tokat attığı görüntüler, sosyal medyada büyük tepki topladı. Çocuğa tokat atan adamın üzerindeki yelekten hareketle, zabıta görevlisi olduğu yönünde iddialar olsa da Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nden açıklama geldi. Belediye çocuğa tokat atan kişinin zabıta olmadığını ve hakkında soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Sosyal medyaya düşen görüntülerde küçük çocuğun adamın tokadının etkisiyle yere çömelip kendini korumaya çalıştığı görülüyor.

Diyarbakır Belediyesi’nin açıklaması ise şöyle:

GÖZALTINA ALINDI

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nden de konuyla ilgili açıklama geldi:

“Görüntüde yer alan şahsın tespiti amacıyla Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalar sonucunda şüphelinin F.C. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş ve şahıs 09.10.2019 günü saat 11.00 sıralarında ekiplerimizce yakalanarak Yenişehir Polis Merkez Amirliğimize intikal ettirilerek şahıs hakkında gerekli adli işlemlere başlanılmıştır. Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü olarak şiddetin her türlüsü ile olan mücadelemiz aralıksız bir şekilde devam edecektir.”