Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ege Ordusu Komutanı’nın emir subayı kripto FETÖ soruşturmasında gözaltına alındı

Ege Ordusu Komutanı'nın emir subayı FETÖ'den gözaltına alındı. Emir subayı Binbaşı F.Ö'nün "silahlı terör örgütü yöneticisi olma" suçundan aranan L.Ç. ile irtibatı tespit edildi. 

Ege Ordusu Komutanı’nın emir subayı kripto FETÖ soruşturmasında gözaltına alındı

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) kripto yapılanmasına yönelik soruşturmada, Ege Ordusu Komutanı’nın emir subayı Binbaşı F.Ö, gözaltına alındı.

GİZLİ İRTİBAT DEŞİFRE EDİLDİ

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı ile Milli İstihbarat Teşkilatının yürüttüğü koordineli çalışmalar kapsamında, Ege Ordusu Komutanı Korgeneral Ali Sivri’nin emir subayı Binbaşı F.Ö’nün, FETÖ’nün sözde mahrem imamı ve “silahlı terör örgütü yöneticisi olma” suçundan aranan L.Ç. ile irtibatı tespit edildi.

TELEFON KULÜBELERİNDEN İLETİŞİME GEÇMİŞ!

Büfe, market, fatura ödeme merkezi gibi yerlerde kurulu kontörlü hatlar ile kamuya açık yerlerde kurulu ankesörlü hatlardan örgütsel iletişim tarzına uygun şekilde irtibat sağladığı belirlenen F.Ö. hakkında gözaltı kararı verildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Binbaşı F.Ö’yü gözaltına aldı.

Zanlının emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Kaynak : AA