Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ekici: Tüm Alperenler, AK Parti’de birleşin!

Ekici: Tüm Alperenler, AK Parti’de birleşin!

Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmir eski İl Başkanı Ali Cihangir Ekici, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Buca mitinginin ardından, BBP eski Meclis Üyesi Cebrail Tümer, BBP eski MKYK Üyesi Mustafa Aysal, Alperen Ocakları İzmir Eski İl Başkanı Yusuf Yavuz, Manisa Alperen Ocakları Başkanı Ercan Çetinkaya ile Yalova Alperen Ocakları Başkanı Kürşat Ayhan’ın da aralarında bulunduğu 150 BBP’li yönetici ve üyenin AK Parti saflarına katılarak, parti rozetlerini taktığını söyledi.
Türkiye’nin üzerinde çok büyük oyunlar oynandığını belirten Ekici, “Biz dört cepheden bu saldırıyı gördük. Biliyoruz da. Bütün sağduyu sahibi herkes görebiliyor. BBP ve Alperen Ocakları’na gönül vermiş arkadaşlarımızı, 1 Kasım’daki seçimlerde memleketimizin çıkarları doğrultusunda birleşmeye davet ediyorum” ifadesini kullandı. Ekici, ülke üzerindeki kara bulutları savuşturmak için AK Parti’ye katıldıklarına dikkati çekerek, şunları kaydetti:
“BBP ve Alperen Ocaklarına gönül vermiş arkadaşlarımızın Merhum Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatını verdiği bu davayı, AK Parti çatısı altında daha ileriye taşıma imkanımız olacağına inanıyorum.”
ANKARA AA

Etiketler