Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Enerji Bakanı Albayrak’ın mutlu günü

Enerji Bakanı Albayrak'ın mutlu günü

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak üçüncü çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Albayrak ailesinin dün gece İstanbul’da erkek çocukları dünyaya geldi.

Berat ve Esra Albayrak çiftinin dünyaya gelen bebeklerinin Ahmet Akif (9) ve Emine Mahinur(6) adlarında iki kardeşi bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın torun sevinci

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan da kızları Esra Albayrak’ın üçüncü kez anne olmasının ardından beşinci torunlarının sevincini yaşıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın oğulları Bilal Erdoğan ile Reyyan Erdoğan’ın da 9 yaşında Ömer Tayyip ve 2 yaşında Ali Tahir adlı iki çocukları var.

SADIK ADI VERİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ” Rabbime hamdolsun bu beşinci torunumuz ve erkek. Gerek annesinin, gerek torunumuzun sağlık durumu gayet iyi. Adeta dün gece bizi beklediler. Ve bizler gerek babası, gerek şahsım, gerek anneannesi bu doğuma yetiştik. Sağlıklı bir doğum gerçekleşti ve dünürümün adı, birinci adı olmuş oldu: Sadık. İkinci adı konusunda istişareler devam ediyor.” dedi.

Etiketler