Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘Beyaz Şov’ tepkisi

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'Beyaz Şov' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Beyazıt Öztürk’e “neden özür diliyorsun” sözlerine sert çıktı.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

Beni asıl üzen bu ülkenin ana muhalefet liderinin ortaya koyduğu tutumlar ve beyanları. Ana muhalefet partisinin genel başkanı çıkıyor, terör örgütünün propagandasına alet olmasından duyduğu pişmanlığı dile getiren bir televizyon programcısını ‘dik duramadın’ diye eleştiriyor. Bu genel başkana göre o televizyon programcısı bu durumdan üzüntü duymak bir yana, aynı tavrını sürdürmeli, yani terör örgütünün propagandasına devam etmeliymiş, öyle diyor genel başkan. Biliyorsunuz aynı zat daha önce hendekçi teröristleri de arkadaşı olarak ilan etmişti. Beyefendi bir kazma kürek de sen eline al, sen de git orada hendek açıver

BENİM EN ÇOK AĞRIMA GİDEN İKİ YÜZLÜ TAVIR

Dün bir gazetenin manşetine bakın: İstanbul saldırısı sonrası Katliam ülkesi diye yazıyor.
Fransa saldırısı için “Fransa çocuklarına ağlıyor” diye manşet atıyorlar. Yabancı basının da iki yüzlü tavrını gördünüz. Sakın bundan sonra bize gelip bağımsız, objektiflikten bahsetmesin.Katliam ülkesi diye sunması bizi şaşırtmadı. Sen bu ülkenin medyasısın ve bu ülkeyi katliam ülkesi olarak sunuyorsun. Paris ve İstanbul saldırıları karşısında yaptıkları çifte standartı da görmüş olduk.

Etiketler