Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Espiye Kaymakamı çocukları sevindirdi

Giresun'un Espiye ilçesi Kaymakamı Tengir, gerek makamında gerekse sahada vatandaşların sorunlarını dinleyerek, gittiği köylerde de çocuklara hediyelere verdi.

Kaya Temel
Espiye Kaymakamı çocukları sevindirdi

Kaya Temel / Diriliş Postası 

Giresun ili Espiye İlçesi Kaymakamı Taner Tengir, ilçedeki köyleri gezerek vatandaşların sorunlarına yerinde çözüm üretiyor. Gerek makamında gerekse sahada vatandaşların sorunları dinleyen Kaymakam Tengir, gittiği köylerde çocuklara hediyelere vererek, isteklerini yerine getiriyor. Eğitim konusunda oldukça hassas davranan Tengir, ihtiyaç sahibi çocuklara her zaman destekte bulunuyor. Tengir, 65 yaş üstü yaşlılarla da kurallara uymalarını ve saatinde dışarıya çıkmalarını söyledi. Öte yandan Kaymakam Tengir, Espiye’deki kötü yollara beton dökülmeye başlandığı ve vatandaşın en kısa sürede yol sıkıntısının son bulacağını dile getirdi.

KOVİD-19 DENETİMLERİ

İçişleri Bakanlığı’nın genelgeleri doğrultusunda Kovid-19 ile mücadelede Espiye Kaymakamı Taner Tengir, denetimlere katıldığını kurallara uymayanlara cezai işlem uygulandığını vurguladı. Vatandaşın sağlığını risk altına sokarak kurallara uymayanların gözlerinin yaşına bakmadığını söyleyen Tengir, şehirlerarası otobüs ve şehir içi minibüs seferlerini her gün denetlediklerini bildirdi.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!