Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Fahrettin Koca’dan 65 yaş üstüne yeni uyarı: Kurallara eskisinden daha çok dikkat edin!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan yeni koronavirüs uyarısı geldi. Bakan Koca, "Değerli büyüklerimiz. 10.00-13.00 arası evde olmak yerine, dışarıda olmayı tercih etmişseniz, kurallara eskisiyle kıyaslanmayacak kadar çok dikkat edin." dedi.

Fahrettin Koca’dan 65 yaş üstüne yeni uyarı: Kurallara eskisinden daha çok dikkat edin!

Koronavirüs vakalarının arttığı günlerden geçerken pandemiye karşı yeni tedbirler alındı ve sokağa çıkma kısıtlaması gibi çok sayıda yeni tedbirde uygulamaya gidildi.

Bu kapsamda 65 yaş ve üstünün risk grubunda olmasından dolayı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni bir uyarıda bulundu. Koca resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada 65 yaş ve üstü vatandaşlar için kurallara eskisinden daha çok dikkat edilmesini söyledi.

Bakan Koca şu açıklamayı yaptı:

“DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZ. 10.00-13.00 arası evde olmak yerine, dışarıda olmayı tercih etmişseniz, kurallara eskisiyle kıyaslanmayacak kadar çok dikkat edin. Dışarıda 3 saat yerine, daha az zaman geçirirseniz bu sizin için daha iyi. (Büyüklerimize telefon edelim, MESAJ YERİNİ BULSUN.)”

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri