Son Dakika

Firari FETÖ'cüler Diyarbakır'daki ailelerin onurlu duruşuna dil uzattı

Firari FETÖ'cüler, Diyarbakır'daki HDP binası önünde evlatlarını HDPKK'dan isteyen ailelerin azimli ve kararlı eylemine dil uzattı. Alçak FETÖ üyeleri, ailelerin onurlu direnişinin bir oyun olduğunu ileri sürdü.
Firari FETÖ'cüler Diyarbakır'daki ailelerin onurlu duruşuna dil uzattı

FETÖ/PDY silahlı terör örgütü, Diyarbakır'daki HDP İl Başkanlığı binası önünde evlatlarını PKK terör örgütünden kurtarabilmek için eylem yapan ailelere iftira attı.

Firari FETÖ'cüler Adem Yavuz Arslan ve Doğan Ertuğrul, evlatlarını geri alabilmek için mücadele eden ailelerin direnişinin 'devlet operasyonu' olduğunu ileri sürdü.

'Evlat' direnişinin bir psikolojik harp olduğunu iddia eden FETÖ'cü alçaklar, HDP ve PKK'yı protesto etmek; çocuklarını geri almak için eylem yapan ailelere polisin müdahale etmemesinden hazımsızlık duyduklarını belirtti.

HDP aracılığıyla PKK terör örgütüne kaçırılan evlatlarını isteyen ailelerin mücadelesini itibarsızlaştırmaya çalışan FETÖ'cüler, insanların duygularını politik gelişmelere alet etti. 

Yaptıkları açıklamalarda Türkiye'ye yönelik karalama kampanyası yürüten FETÖ firarileri Arslan ve Ertuğrul, Diyarbakır'da yaşananları HDP'nin kapatılmasıyla ilişkilendirdi. 

Yorumlar

Tkyrkyyldz 🇹🇷 ıthal iç organlı süpürge saplarından başka ne beklenir . Mother lar değil Ayyıldızla Kürt Analar oğullarını istiyor ..

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.