Son Dakika

GENAR Başkanı Mustafa Şen: AK Parti yine birinci parti çıkar, CHP kaybeder

GENAR’ın ortaklarından Mustafa Şen, 31 Mart Seçimleri’ne dönük öngörülerini paylaştı. Şen, AK Parti’nin hiç olmadığı kadar rahat bir seçim zaferi kazanacağının altını çizdi.
GENAR Başkanı Mustafa Şen: AK Parti yine birinci parti çıkar, CHP kaybeder

GENAR’ın ortaklarından Mustafa Şen, 31 Mart Seçimleri’ne dönük öngörülerini paylaştı. Şen, AK Parti’nin hiç olmadığı kadar rahat bir seçim zaferi kazanacağının altını çizdi. Muhalefettekilerin yanlış ittifaklar ile oluşum kurduklarını anlatan Şen, “Sonunda yine kayıp yaşayacaklar. Mesela Saadet Partisi’nin tabanı, AK Parti’ye yönelecektir” ifadelerini kullandı.

Şen, CHP ve İyi Parti’den de AK Parti’ye oy kayabileceğini kaydetti. Mustafa Şen söz konusu kopuşlar için bölücü terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yle ilişkileri gerekçe gösterdi.

“DSP’YE YÖNELİM VAR”

Araştırmacı yazar Mustafa Şen, İyi Parti’den bir kısım seçmenin CHP ile HDP arasındaki ilişkilere akıl erdirmediğini, zaten erdirmek de istemediğini ve bu nedenle MHP-AK Parti’ye oy vereceğini düşündüğünü söyledi. Seçimlere 46 gün kala seçmen reflekslerinin her zaman bir hareketlilik gösterebileceğini hatırlatan Şen, “Seçmen sadakati üzerinden hesaplama yapmak gerekiyor. AK Parti-MHP ortaklığının burada da üstünlüğü var” diye konuştu. CHP’nin tabanı için Şen, “AK Parti’den ziyade DSP’ye de büyük bir akım söz konusu” dedi.

Yorumlar

caner tan CHP kemal kılıcdaroğlu ndan kurtulmadıkça iktidar olması zor onun için akp-mhp yede oy atacak halimiz yok pazar günü otururum evimde olur biter

ertugrul CHP Türkiye Cumhuriyetini kuran partidir. CHP ye saldıranlar ülkemizin kuruluş felsefesine saldırıyorlar.Ülkemizin varlığına saldırıyorlar. Akıl edemeyen lerin fakirliğini ,inancını ,kültürünü örfünü kullanarak kandırıyorlar. Eğitim seviyesi yükseldikçe CHPnin kurucuları da yükselecektir.CHP nin tek başına iktidar olduğu gün yeniden dağlarda NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE okuyacağız

360 Söz verip de anırmayanlar, siyasete dönebiliyorsa, bu da anketçiliğe devam eder...

mustafatek Bu millet hainlere,terör örgütleriyle birlikte olanlara yani chp,ip,sp,hdppkk zillet ittifakına iktidar vermez.kılıçdaroğlu,akşener,karamollaoğlu birkez samimiyetle pkk ve fetö terör örgütlerini lanetleyinde bu millet duysun.yapamazlar çünkü bunlar VATAN HAİNLERİDİR

sahin At bakalım...Peki sonuç tutmazsa ne yapacaksın?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.