Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Hastaneden kaçan koronavirüs hastası vefat etti

Tokat'ta tedavi gördüğü hastaneden kaçtıktan sonra yeniden gözetim altına alınan Covid-19 hastası 74 yaşındaki vatandaş hayatını kaybetti.

Hastaneden kaçan koronavirüs hastası vefat etti

Tokat’ta koronavirüs (coronavirus) şüphesi ile gözlem altında tutulduğu hastaneden kaçan 74 yaşındaki A.Ü. simli yaşlı vatandaş hayatını kaybetti.

KAÇIP EVİNE GİTTİ

Gelen bilgilere göre bir süredir Tokat Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü’nde tedavi gören A.Ü., geçtiğimiz günlerde izinsiz olarak hastaneden ayrıldı. Durumun fark edilmesi üzerine ekipler, yaşlı vetandaşı evinden tekrar alarak hastaneye geri götürerek gözetim altına aldı. Ancak aradan 4 gün geçtikten sonra durumu ağırlaşan A.Ü tedaviye yanıt vermeyerek hayatını kaybetti.

EŞİNİN TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Yaşlı vatandaşın cenazesi bugün 4 yakını tarafından hastaneden alındı. Cenazeyi alan yakınlarının sadece maske taktığı görülürken, bunun dışında farklı bir önlem alınmamış olması dikkat çekti.

Bu arada A.Ü.’nün eşi H.Ü.’nün (70) gözetim altında tutulduğu testlerinin ise negatif çıktığı öğrenildi.