Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Hatay İl Emniyet Müdürü kaza geçirdi | Eşi vefat etti

Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Niğde'de trafik kazası geçirdi. Karabörk ağır yaralanırken, eşi hayatını kaybetti.

Hatay İl Emniyet Müdürü kaza geçirdi | Eşi vefat etti

Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Niğde’de trafik kazası geçirdi. Karabörk ağır yaralandı, eşi ise hayatını kaybetti.

Gelen bilgilere göre trafik kazası, Niğde- Bor yolunda saat 13.00 sıralarında meydana geldi. Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’ün kullandığı otomobil, tankerle çarpıştı. Kaza sonrası ihbar üzerine ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Otomobilde bulunan Zuhal Karabörk’ün yaşamını yitirdiği belirlendi. Ağır yaralanan Kamil Karabörk ve 2 çocuğu ise Niğde Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Kamil Karabörk kimdir?

1966 yılında Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğan Kamil Karabürk, 1989 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesi ile Emniyet Teşkilatında göreve başladı. Değişik rütbelerde farklı illerde görev yaptıktan sonra, 2012 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi ederek Teftiş Kurulu Başkanlığı’na atandı. 07 Ocak 2014 tarihli kararname ile Erzurum İl Emniyet Müdürü olarak görevlendirildi. 25 Ekim 2016 tarihli kararname ile Hatay İl Emniyet Müdürü olarak atandı.