Son Dakika

İBB TV’nin logosu değişti

İBB TV’nin logosundan camii ve minareler lansman ya da duyuru yapılmadan 10 gün önce silindi ve değiştirilen yeni logo ise çeşitli tartışmalara sebep oldu.
İBB TV’nin logosu değişti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin AK Parti döneminde gelişme sağlayan önemli yayın organı İBB TV'de 10 gün önce hiçbir lansman ya da duyuru yapılmadan logo değişikliğine gidildi.

İstanbul Belediye Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu’nun, İBB Başkanlığına seçilmesinin üzerinden aylar geçmesine rağmen henüz elle tutulur bir icraata imza atamamış olması tepki toplarken, bunun yanında bir de yeni tepkilere neden olan kararlara imza atılması İstanbulluları endişelendiriyor.

Seçimden önce ‘camide poz’, sonra ‘camileri boz’…

Seçim öncesinde Eyüp Camii ve birçok camide dua ederken fotoğrafları imaj çalışması üzerinden basına dağıtılan CHP'li İmamoğlu'nun, seçim sonrası İBB TV'nin logo olarak kullandığı cami ibarelerini kaldırması dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medyada LGBT renklerine dikkat çekildi

İBB TV’nin logo değişikliği sonrası sosyal medya üzerinden vatandaşlar tarafından tercih edilen renklere dikkat çekildi. Birçok sosyal medya kullanıcısı İBB TV’nin yeni logosunda kullanılan renklerin LGBT renklerine benzediğini vurguladı.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.