Son Dakika

İBB’de bir istifa daha | "Profesyonellikle ayrılıyorum"

İBB genel sekreteri Hayri Haraçlı'nın ardından Metro A.Ş. Genel Müdürü Kasım Kutlu da görevinden ayrıldığını açıkladı. Kutlu, açıklamasında "Başkanlık Sisteminin ruhuna uygun bir profesyonellikle görevimden ayrılıyorum" ifadelerini kullandı.
İBB’de bir istifa daha | "Profesyonellikle ayrılıyorum"

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde (İBB) Ekrem İmamoğlu'nun başkan seçilmesinin ardından istifalar sürüyor.

Son 4 yıldır İBB iştiraklerinden İstanbul Metro A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini yürüten Kutlu, yaptığı yazılı bir açıklamayla görevinden istifa ettiğini duyurdu.

"Demokrasinin gelişimine katkıda bulunmak için..."

Kutlu veda mektubunda şu ifadelere yer verdi: "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve diğer belediye başkanlarına saygılarımı sunuyorum. Demokrasinin gelişimine, olgunluğuna katkıda bulunmak için Başkanlık Sisteminin ruhuna uygun bir profesyonellikle görevimden ayrılıyorum."

Yorumlar

Alparslan Hesap vermeden nereye kadar kaçıran sanki istifa etmesen orada oturacaktın bu devran döner usa da fetocularla kise kap aça oynicanuz günler yakın 'de sonunda jacaciginuz yer orası

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.