Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İBB’de işçi kıyımının son kurbanı: Baskılara dayanamayan 15 Temmuz gazisi istifa etti

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 15 Temmuz gazisi Mustafa Kürşat Yıldırım’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki görevinden mobbing ve yıldırma politikaları nedeniyle istifa ettirildiğini açıkladı. Turan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kişiye saygınız yok, gaziye saygınız yok bari sözünüze, kendinize saygınız olsaydı @ekrem_imamoglu Yazık!" ifadelerini kullandı.

İBB'de işçi kıyımının son kurbanı: Baskılara dayanamayan 15 Temmuz gazisi istifa etti

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı olduğundan beri süregelen işçi kıyımlarına bir yenisi daha eklendi. İBB’nin son kurbanı ise, 15 Temmuz hain darbe girişiminde FETÖ’cü askerlere direnmek için sokağa çıkarak gazi olan Mustafa Kürşat Yıldırım oldu.

İBB iştiraki İSPARK A.Ş’de müdür olan Yıldırım, yeni İBB yönetimi tarafından sürekli mobbinge maruz kaldı. İlk önce kanuna aykırı şekilde görevi düşürülerek uzman yapıldı. Daha sonra da mobbing ve yıldırma politikası ile sürgünlere maruz bırakıldı.

DAHA FAZLA DAYANAMADI 

İBB yönetimi tarafından uygulanan baskılara ve psikolojik şiddete daha fazla dayanamayan 15 Temmuz Gazisi Yıldırım bugün İBB’den istifa etti. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan da yaşananları sosyal medya hesabından duyurdu.

“BARİ KENDİNİZE SAYGINIZ OLSAYDI” 

Twitter hesabından açıklama yapan Turan şu ifadeleri kullandı: “Mustafa Kürşat Yıldırım, 15 Temmuz Gazimiz. İBB İspark AŞ’de müdürdü, önce kanuna aykırı şekilde uzman yaptılar, yetmedi sürekli mobing/yıldırma ile bugün istifa ettirildi! Kişiye saygınız yok, gaziye saygınız yok bari sözünüze, kendinize saygınız olsaydı @ekrem_imamoglu Yazık!”

DARBECİLERİ ATADI

Ekrem İmamoğlu göreve geldiği günden beri İBB’yi darbecilerle doldurdu. Son olarak İmamoğlu, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gözaltına alındığı yalanını ortaya atan Saffet Dağbakan’ı İSBAK’a atadı. Dağbakan’ın darbe girişiminde “TSK yönetime el koyduğunu açıkladı ve gelen bilgiye göre RTE asker tarafından gözaltına alındı” şeklinde bir paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Gelen tepkiler üzerine Dağbakan Twitter hesabını kapattı.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Avatar

    asabi

    yalancısınız yalancı

Yorumları Gör (1 Yorum)