Son Dakika

"Iğdırımızı temiz ve yaşanabilir kente dönüştüreceğiz"

AK Parti'nin 30 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde Iğdır Belediye Başkan Adayının Adil Aşırım olduğu açıklandı. Aşırım yaptığı yazılı açıklamada, "Şehrimizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Iğdır'ımızı temiz ve yaşanabilir kente dönüştüreceğiz" dedi.

"Iğdırımızı temiz ve yaşanabilir kente dönüştüreceğiz"

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda 14 belediye başkan adayını daha açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Kars Belediye Başkanı Adayı ise Adil Aşırım olduğunu duyurdu.

"HALKIMIZA DERDİMİZİ ANLATACAĞIZ" 

Adil Aşırım, yaptığı yazılı açıklamada, Erdoğan'a kendisini bu göreve layık gördüğü için teşekkür ederek, şu ifadeleri kullandı:

"Bu günden başlayarak ilimizde hangi etnik kökenden olursa olsun ayırmadan, ayrıştırmadan, hepsini kucaklayarak belediyecilik hizmetleri yönünden epey geri kalmış Iğdırımızı kalkındıracak projelerle halkımıza derdimizi anlatacağız." 

"ŞEHRİMİZİN SORUNLARINI ÇOK İYİ BİLİYORUZ"

Gereken desteği halktan alarak Iğdır için güzel çalışmalar yapacağını anlatan Aşırım, "Şehrimizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Başta altyapı olmak üzere şehrimizin her köşesine yatırım götüreceğiz. Iğdırımızı temiz ve yaşanabilir kente dönüştüreceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.