Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

‘İnsansız iş makineleri cuma günü teslim edilecek’

Suriye'nin kuzeyinde, güvenliği ve barışı tesis etmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin bilgi paylaşan Bakan Varank, insansız iş makinelerinin cuma günü birliklere teslim edileceğini bildirdi.

‘İnsansız iş makineleri cuma günü teslim edilecek’

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Suriye’de; sınır güvenliği ve barışı tesis etmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.

‘İNSANSIZ İŞ MAKİNELERİ CUMA GÜNÜ TESLİM EDİLECEK’

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu’yla birlikte Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na ilişkin,“Rabbim Mehmetçiğimizin ayağına taş değdirmesin. İnşallah bu operasyonu başarıyla uygulayacaklar ve hayata geçirecekler. Bölgede barış ve istikrarı tesis etmiş olacaklar.” ifadelerini kullandı.

Varank, “(İnsansız iş makineleri) cuma günü birliklerine teslim edilecek ve nerede ihtiyaç varsa bu araçlar kullanılmış olacak.” diye konuştu.

Kaynak : AA