Son Dakika

Irak'ın kuzeyinde 3 terörist öldürüldü | Hain inleri yerle bir

TSK tarafından Irak'ın kuzeyindeki Avaşin-Basyan bölgesinde bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen hava harekatında 3 terörist öldürüldü. Operasyonda örgüte ait mühimmat ve malzeme depoları da imha edildi.
Irak'ın kuzeyinde 3 terörist öldürüldü | Hain inleri yerle bir

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) bugün Irak'ın kuzeyindeki Avaşin-Basyan bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik düzenlenen hava harekatında 3 teröristin etkisiz hale getirildiği, teröristlerce kullanılan mühimmat ve malzeme depolarının imha edildiği bildirildi. 

Genelkurmay Başkanlığından yapılan bilgilendirmede, Irak'ın kuzeyindeki Avaşin-Basyan bölgesinde Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait savaş uçakları ile bugün öğlen saatlerinde bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik hava harekatı düzenlendiği ifade edildi. 

3 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Bilgilendirmede, düzenlenen hava harekatında teröristlerce kullanılan mühimmat ve malzeme depolarının imha edildiği ve bölücü terör örgütü mensubu 3 teröristin etkisiz hale getirildiği kaydedildi. 

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.