Son Dakika

İsrail Hava Savunma Sistemi Türk hackerlerin hedefinde

Gazze'deki katliam sonrası harekete geçen Ayyıldız Tim, Siyonist İsrail’in Demir Kubbe Savunma Sistemini hedef aldı.

İsrail Hava Savunma Sistemi Türk hackerlerin hedefinde

Halil İbrahim Ülkü/Diriliş Postası

Siyonist İsrail tarafından Gazze'de onlarca Filistinli Müslümanın şehit edilmesinin ardından harekete geçen Türk hacker grubu Ayyıldız Timi, Siyonist İsrail’in Demir Kubbe Savunma Sistemini hedef aldı.

NETANYAHU'NUN 'GİZLİ KASASI'NIN HESABI ELE GEÇİRİLDİ

Siyonist İsrail'in Başbakanı Netanyahu'nun sağ kolu ve gizli kasası Dore Gold'un hesabını ele geçiren Ayyıldız Tim, İsrail'in Android Ve Apple IOS Üst Düzey Geliştirici Fırması'nı hackledi.

TARIM VE KALKINMA BAKANLIĞI İLE 3 TV KANALI HACKLENDİ

Ayyıldız Tim, İsrail Tarım ve Kalkınma Bakanlığı ile İsrail'de yayın yapan makom.tv, perek.tv, ba-li-perek.co, ba-li.online TV şirketlerinin internet sitelerini de hackledi.

Ayyıldız Tim adlı hacker grubu, geçen yıl 137 İsrail internet sitesini hacklemişti.

2014'TE DE DEMİR KUBBE HACKLENMİŞTİ

Ayyıldız Tim, mevcut sistem ve güvenlik duvarlarının aşılması zor olan İsrail Demir Kubbe Savunma Sİstemini 2014 yılında da hakclemişti

Yorumlar

Adam Tolga Uz Bu hackler Turklerce yapilmadi. ProgInter bir Israil yazılım sirketidir ve adı gecen websitelerini bizzat Israil hukumeti ProgInter'e hacklettirdi. Aslında hacklemede denmez buna cunku adı gecen sitelerin backup dosyaları zaten ProgInter tarafından korunuyor. (Google'da find website source yazıp source taraması yapan sitelerden birine hacklenen website adresini yazıp source içeriğine bakın ProgInter dosyalarını göreceksiniz!) Ama Israil basınında Turkleri ve ozellikle Turk ordusunu kotuleyen haberler cıktı ve bunun sebebi 57. Alay Birim Komutanlıgı - Ay Yıldız Timinin Israil'e yönelik siber saldırıları yapmış gibi gosterilmesi. Ne yazık ki Turkiye'nin hicbir siber guvenlik sirketi yok, kendini hacker diye yutturanlar DDoS yapmaktan baska bildigi bisey de yok.

Ercan Ellerinize yüreğinize sağlık başarılarınızın artarak devamını yüce RABBİMDEN niyaz ediyorum

osmannuri Elinize emeğinize sağlık

Cedkan Bir Yafes Ayyıldız Timde Çalışıyorum Soruları Aliyim

İsmail Allah yardımcınız olsun

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.