Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İsrail şansını zorluyor

Barış Pınarı Harekatı’yla kahraman Mehmetçiklerimizin Siyonist haritayı parçalaması en çok İsrail’i derinden sarsarken bölgedeki maşası terör örgütü YPG/PKK’nın taciz saldırıları ve kara propagandası sürüyor. Oysa Türkiye’nin tahammül sınırlarını zorlayan İsrail’in, bölgedeki tasmalı teröristlerini çekmesi için çok değil sadece bir gün kaldı.

Muhammed Şimşek
İsrail şansını zorluyor

Diriliş Postası Haber Müdürü Muhammed Şimşek / İstanbul

Türkiye’nin sadece 6 günde güney sınırındaki terör kantonlarını bir bir yıktığını gören ABD’nin dize gelerek 13 maddelik Güvenli Bölge inşa etme yolunda atılacak adımları kabul etmesi başta İsrail olmak üzere onun Siyonist emellerine kölelik eden YPG/PKK’yı dumura uğrattı. Ancak İsrail medyası kendi hükümetlerinin sinsi işgal planlarının 6 yıllık sözde kazanımlarını Türkiye’nin sadece 6 günde altüst ettiğini yazarak ağlaya dursun son bir umut bölgedeki kirli ayak oyunları sürüyor.

22 TACİZ VE İHLAL SALDIRISI

Yaşadıkları hezimet sonrası örgütün azılı elebaşıları Şahin Cilo, Cemal Bayık, Duran Kalkan gibi isimler hiç düşünmeden Esed/Hamaney Rejiminin kucağına otururken hain terör örgütünün dezenformasyon amaçlı saldırıları aralıksız devam etti. Kahraman Mehmetçiklerimizin Suriye Milli Ordusu (SMO) ile birlikte teröristlerin üzerinden silindir gibi geçtiği bölgelerin dışından kalleş saldırılar düzenleyen örgüt mutabakatı kendi lehine çevirmenin hesaplarını yaparken Türkiye’nin de sabrını zorluyor.

Özellikle örgüt ve onun akıl hocası Siyonist mihraklar TSK envanterinde bulunmadığı ayan beyan ortada olan kimyasal silahlarla Mehmetçiğin bölgede verdiği yüzde yüz sivil hassasiyetli operasyonu sosyal medya üzerinden soykırım ve katliam kara propagandasıyla lekelemeye çalışıyor. Amaçları böylece dünya kamuoyunda kendilerine verilecek desteğe meşruiyet kazandırmak.

TÜRKİYE’NİN SABRI KALMADI

Bütün bu Siyonist işgal haritasına hizmet eden tuzaklara karşı her türlü tedbirini alan Türk Silahlı Kuvvetleri saldırıların gerçekleştirildiği mevzilere meşru müdafaa hakkından kaynaklanan gerekli karşılık verirken teröristlerinin bölgeden çıkması da yakından takip ediyor. Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Amerika 120 saatlik sürenin sona erdiği salı akşamına kadar bize verdiği sözleri yerine getirilmemiş olursa 120’nci saatin sona erdiği dakika, Barış Pınarı Harekâtımız kaldığı yerden çok daha kararlı bir şekilde devam edecektir” sözleriyle küresel baronların bölgedeki hain emellerine nota vermişti.