Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul ve Ankara’da elektrik kesintisi yapılacak

İstanbul ve Ankara'da elektrik kesintisi yapılacak

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) Avrupa yakasında bazı ilçelerde 20 Kasım’da bakım, onarım ve yatırım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

BEDAŞ’tan yapılan açıklamada elektrik kesintisi yapılacak ilçeler şöyle:

BAŞAKŞEHİR

Kesinti Saatleri: 08:00 – 18:00

Kesinti Tarihi: 20.11.2015

Kesinti Nedeni: Yatırım Çalışması

Kesintiden etkilenecek bölge ve mahalleler: Başakşehir Mahallesinin; İstiklal Caddesi 421, 422 Sokakları, Onur Kent Bölgesi ve civarı

KÜÇÜKÇEKMECE

Kesinti Saatleri: 10:00 – 15:00

Kesinti Tarihi: 20.11.2015

Kesinti Nedeni: Bakım Onarım Çalışması

Kesintiden etkilenecek bölge ve mahalleler: Söğütlü Çeşme Mahallesinin; Fevzi Çakmak Caddesi, Onur Market ve civarı

BEŞİKTAŞ

Kesinti Saatleri: 08:30 – 16:00

Kesinti Tarihi: 20.11.2015

Kesinti Nedeni: Bakım Onarım Çalışması

Kesintiden etkilenecek bölge ve mahalleler: Konaklar Mahallesinin; Şebboy, Söğüt, Melisa, İhsan Hilmi Alantar Sokakları, Otoyolcular Sitesi, Petekler Sitesi, Koza Sitesi, Defterdarlar Sitesi, Burakbey Sitesi ve civarı

BAHÇELİEVLER

Kesinti Saatleri: 09:00 – 18:00

Kesinti Tarihi: 20.11.2015

Kesinti Nedeni: Bakım Onarım Çalışması

Kesintiden etkilenecek bölge ve mahalleler: Bahçelievler Mahallesinin; Eski Londra Asfaltı Caddesi, İpek Sokak, Emlak Konut B1, A1, A3, A4, A5, B2, B3, B4, A6, A7, A8 Blokları, Emlak Konut İlköğretim Okulu ve civarı

ANKARA VE 5 İLDE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ, ‘Planlı Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında Başkent Elektrik Dağıtım Bölgesi’nde 20 Kasım günü enerji verilemeyecek bölgeleri açıkladı.

Buna göre; Ankara’nın 14 ilçesi ile birlikte Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldakillerinde bazı yerlere sabah 09.00’dan başlamak üzere 17.00’ye kadar değişen saatlerde elektrik kesintisi uygulanacak. 20 Kasım’da Başkent’in Akyurt, Altındağ, Beypazarı, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Haymana, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerine belirli saatlerde enerji verilemeyecek.

Aynı gün Çankırı il merkezi ile Çerkeş, Eldivan, Ilgaz ilçelerinde, Karabük merkez ve Safranbolu ilçesinde, Kastamonu Daday ilçesinde, Kırıkkale merkez ile Yahşihan ilçesinde, Zonguldak Devrek ve Ereğli ilçelerine 09.00 ile 17.00 arasında değişen saatlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ açıklamasında “İlanda belirtilen saatler dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabilir. Şirketimize ait enerjili ve enerjisiz durumda olan YG-AG elektrik şebekelerimizde şirketimizden çalışma müsaadesi alınmadan hangi amaçla olursa olsun çalışma yapılamaz.” uyarısı yapıldı.

Etiketler