Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kahraman komandolardan mesaj: Tüm terör unsurları bölgeden temizleyeceğiz!

Barış Pınarı Harekatı kapsamında operasyona katılan komandoların, "Tüm terörist unsurları bölgeden temizleyeceğiz" mesajı, Milli Savunma Bakanlığı Twitter hesabından paylaşıldı.

Kahraman komandolardan mesaj: Tüm terör unsurları bölgeden temizleyeceğiz!

Bakanlığın, ‘Barış Pınarı Harekâtı’na katılan Kahraman Komandolarımızdan asil milletimize mesaj var’ notuyla paylaşılan videoda iki komandonun sözlerine yer verildi. Bölgede elinde silahla operasyona katılan komando, “‘Ölürsem şehit, kalırsam gazi’ anlayışıyla tüm terörist unsurları bölgeden temizleyeceğiz. Buradan aileme selam söylüyorum, bizi hiç düşünmesinler, devletimizin imkanları, milletimizin duasıyla moral motivasyonumuz çok yüksek. Dualarını bizden hiç eksik etmesinler” dedi.

Başka bir komando da “Ben buradan anneme ve babama beni yetiştirdikleri, bu günlere getirdikleri, bu devlete hizmet ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Biz buraya ‘ölürsem şehit, kalırsam gazi’ anlayışıyla geliyoruz. Bütün milletimizden Allah razı olsun, annemden babamdan razı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Avatar

    Tkyrkyyldz 🇹🇷

    Şeytanlar ve onun tasmalı uşakları tırnaklarınıza kurban olsun ..Allah Kuran Ezan Vatan Ayyıldız için tek can içinde Bin can taşıyan Hz Nebinin sav ordusu mehmetçikleriz biz .. Vatan sözü geçtiğinde beyaz takımları Alparslan atamız mısali kalırsak Gazi ölürsek şehit diyen yüreklerimize bayrak misali çekeriz … Vatan Ayyıldız sağolsun..

Yorumları Gör (1 Yorum)