Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kandil’in vekilleri TSK’nın düzenlediği operasyonlardan rahatsız!

Kandil'in vekilleri TSK'nın düzenlediği operasyonlardan rahatsız!

Fırat Kalkanı Harekatı ve Zeytin Dalı Harekatı ile sınırlarımızda oluşturulmak istenen terör koridoruna neşter vuran ve bulunduğu bölgelerde huzur ile barışı tesis eden Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadele operasyonlarını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Kahraman Mehmetçik, terörle mücadele kapsamında son olarak terör yuvası Kandil’in kapısına dayandı.

KANDİL’İN VEKİLLERİ RAHATSIZ OLDU!

Yurt içinde ve yurt dışında terör örgütü PKK’ya ağır darbe vurulurken, Kandil’in vekilleri Mehmetçik’in düzenlediği operasyonlarda geri adım atmasını isteyecek kadar küstahlaştı.

CHP’NİN SAYESİNDE MECLİSTELER!

CHP’nin 24 Haziran seçimlerinde “Her CHP’li aileden bir oy HDP’ye” projesiyle Doğu’da kaybettiği oyları Batı’da telafi eden Kandil’in siyasi kanadı HDP, Meclis’e girdi. 

Meclis’e girer girmez kirli yüzünü gösteren HDP’li vekiller, operasyonlarda öldürülen PKK’lı teröristlerin cenazelerini omuzlamaya başladı.

Batman Cumhuriyet Başsavcılığınca, terörist Devran Baysal’ın cenazesine katıldıkları gerekçesiyle HDP Batman milletvekilleri Feleknas Uca ve Mehmet Rüştü Tiryaki hakkında “terör örgütü propagandası yapmak” suçundan soruşturma başlatıldı.

15 yaşındaki Eren Bülbül’ü şehit eden teröristlerden PKK’nın sözde Karadeniz bölge sorumlusu “Zeynel” kod adlı Mehmet Yakışır’ın cenazesine katılan HDP Diyarbakır milletvekilleri Musa Farisoğulları ve Remziye Tosun hakkında da soruşturma başlatılmıştı.

TERÖR SÖZCÜLERİ

Operasyonlardan duyduğu rahatsızlığı küstahça dile getiren HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli de, TSK’nın geri adım atılmasını istedi.

Mardin’in Nusaybin ilçesinde kırsal alanda çıkan yangını bahane eden Temelli, Türk askerini suçladı.

TERÖRİSTLER AĞAÇLARI ATEŞE VERİYOR

Oysa, Sezai Temelli’nin iddiaları tamamen gerçek dışı. Bölgede kahraman Mehmetçik’e karşı direnemeyen eli kanlı teröristler, ağaçları ateşe veriyor.

Etiketler