Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kılıçdaroğlu: Terörü bitirip, huzur getireceğiz

Kılıçdaroğlu: Terörü bitirip, huzur getireceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin iktidar olması halinde terör belasını sonlandıracaklarını, ülkeye barış ve huzur getireceklerini bildirdi.
Kılıçdaroğlu, İzmir ve ilçelerinde halka hitap etti. CHP iktidarıyla ülkeye yeniden huzur geleceğini ifade eden Kılıçdaroğlu şunları kaydetti: “7 Haziran’a kadar bu ülkede hemen hemen terör bitmişti, 7 Haziran’dan sonra yeniden şehitlerimizi vermeye başladık. Eskiden PKK belası vardı şimdi bir de IŞİD belası çıktı, size sözüm söz, CHP iktidarında terör belasını sonlandıracağız, bu ülkeye barışı ve huzuru getireceğiz.” Kılıçdaroğlu, AK Parti ve MHP’yi eleştirerek, sözlerini şöyle sürdürdü:
“İşsizlik var, yoksulluk var Türkiye’de terör var her türlü sorunumuz var ve sorunlarımız artıyor. İkinci parti de sağ olsun her şeye ‘hayır’ diyor.Her şeye ‘hayır’ diyorsan niye siyasete giriyorsun kardeşim?” İZMİR AA

Etiketler